ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7639538
nr 763 9538
nyrokoko, förgylld, ramens yttermått: 44x62
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:54:32
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.